Menu

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Günümüz hizmet beklentisine ve teknolojik gelişmelerine uygun olarak asansörlü taşıma hizmetimiz bulunmaktadır. Ankara asansörlü nakliyat firması olarak tüm taşınma işlerinizi eşyalarınızı asansör ile taşıyarak gerçekleştiriyoruz. Eski ve yeni evinizin konumunun uygun olması halinde asansör aracımızın kurulumunu yapıp, eşyalarınızı eski evinizden araçlarımıza asansör ile aktarıyoruz. Yeni adresinize gelindiğinde ise gene ayı şekilde tüm eşyanızı araçlarımızdan alıp dairenize aktarılmasını gerçekleştiriyoruz. Asansörlü ev taşıma hizmetimizi sadece Ankara içinde değil şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimizde de uygulamaktayız. Asansörlü taşımacılık ile eşyalarınız daha güvenli ve hızlı şekilde taşınmaktadır.

asansörEvden eve nakliyat ve ofis taşımacılığında her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ankara nakliye firmamız, asansörlü taşımacılık hizmetini binaların durumunun uygun olması halinde gerçekleştirmektedir. Asansör aracımızın bina önüne kurulmasına uygun ortam olması durumunda bu hizmetimizden tüm evden eve nakliye ve ofis taşıma işlerinizde yararlanabilirsiniz.

Asansörlü ev taşıma ile hem daha kısa sürede bir eşya aktarma sağlanır, hem de eşyaların bina içinde merdivenlerde taşınmasına göre daha güvenli bir işlem gerçekleşir. Asansörlü taşımacılık hizmetimizden sadece Ankara içinde değil, yurt geneli gerçekleştirdiğimiz şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimizde de yararlanabilirsiniz.

05321323504
× WhatsApp